SZUKAJ

Agata Kulesza na okładce Zwierciadła w total looku od MODIVO

Znakomita aktorka, znana z głośnych produkcji filmowych i telewizyjnych jest gwiazdą okładki październikowego wydania Zwierciadła. W wywiadzie z Remigiuszem Grzelą opowiada m.in. o tym, że bardziej od bycia szczęśliwą, woli być po prostu zadowolona. „Jestem, gdzie jestem. Pewnie, że chciałabym łatwiejszych sytuacji w swoim życiu. Ale to te trudne mnie rozwinęły. Dostaję w kość, wyciągam wnioski i idę” mówi. Aktorka tłumaczy też, że przeszła długą drogę na sam szczyt. Nie było łatwo, ale na pewno było warto, bo dziś na brak ofert nie może narzekać. 

Na okładce październikowego Zwierciadła Agata Kulesza pozuje w total looku od MODIVO. Zestaw tworzą awangardowa koszula bez rękawów w kolorze różowym marki Impieral oraz szerokie spodnie MSGM o płowym odcieniu wykonane z imitacji skóry.

Koszula Różowy Oversize

Spodnie z imitacji skóry Szary Regular Fit

Niech żyje oversize

Trendy pokazują, że wcale nie żegnamy się z oversizowe’ymi fasonami. Moda na luźny krój jest wiecznie żywa, a patrząc na to, co dzieje się za kulisami wielkich tygodni mody mamy jeden wniosek – luźne kroje można odważnie łączyć z obcisłymi fasonami, dopasowywać za duże marynarki do kolarek, a “wyciągnięte” swetry do rurek. Sprawdźcie kilka naszych propozycji, jak eksperymentować z oversizem jesienią. 

Sweter Brązowy Slim Fit
Marynarka Paola Granatowy Regular Fit
Płaszcz wełniany Oizo Szary Oversize

Spodnie z imitacji skóry Button Closure Bordowy Regular Fit
Bluza Classics Natural Dye Różowy Oversize
Kuloty Plise Czarny Oversize
Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News