SZUKAJ

Beata Kozidrak w nowej sesji dla magazynu Glamour

Gwiazdą najnowszej okładki magazynu Glamour jest Beata Kozidrak. To jej piosenki niezmiennie od 40 lat pojawiają się na listach przebojów, a teksty utworów nucą nawet najmłodsi słuchacze. Wciąż zaskakuje, wzrusza i inspiruje. Skąd jej fenomen? Beata Kozidrak śpiewa o tym, co ważne i ponadczasowe. Przedstawiamy ikonę polskiej sceny muzycznej, która w sesji zdjęciowej wystąpiła w stylizacjach od Modivo. Efekty oceńcie sami.

To ona pokazała kobietom przed laty, że mają w sobie niesamowitą moc, którą muszą odkryć i nauczyć się wykorzystywać. Tę siłę przekazuje nam od lat. Taką Beatę widzimy także na zdjęciach. Kobietę silną i niezależną.

Beata Kozidrak w magazynie Glamour 11/2020

Beata Kozidrak w stylizacjach od Modivo

Sesja zdjęciowa została utrzymana w klimacie niepokornych lat 80.. To wtedy Beata stawiała swoje pierwsze kroki na scenie. W stylizacjach stworzonych przez Pawła Kędzierskiego pojawia się wiele elementów, które pozwalają przenieść się w czasie i poczuć energię tamtych lat. Lakierowana skóra w roli głównej, nieśmiertelny jeans i błyszczące, nieregularne faktury i formy.

Beata Kozidrak w magazynie Glamour 11/2020

Czarna marynarka w męskim stylu to ukłon w stronę lat 80.. Jej oversizowa forma z błyszczącymi elementami doskonale wpisuje się w klimat scenicznych stylizacji Beaty sprzed lat.

Marynarka Michael Kors

Beata Kozidrak w body od Modivo na okładce Glamour

Klasyczne, czarne body MAX&Co od Modivo, w którym gwiazda wystąpiła na zdjęciu okładkowym, doskonale łączy się ze zwierzęcymi printami i dodaje stylizacji pazura.

Zdjęcia: Adam Pluciński

Stylizacja i koncept: Paweł Kędzierski

Zdjęcie główne: okładka magazynu Glamour nr 11/2020

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News