SZUKAJ

Drivemebikini na MODIVO: poznaj ekologiczną markę inspirowaną naturą, morzem i surfingiem

2 min.

Zmysłowe stroje kąpielowe opatrzone delikatnymi falbanami i efektownymi wycięciami. Parea i bluzy przywodzące na myśl australijską plażę surfingową. Kobiece i zwiewne sukienki w klimacie tajemniczych Włoch… To sztandarowe produkty marki Drivemebikini, która wkracza na MODIVO i tym samym wprowadza upragnione słońce do naszych letnich szaf!

Czas schować jesienne swetry i płaszcze. Coraz wyższa temperatura zwiastuje długo wyczekiwane, ciepłe dni. W kompletowaniu wiosenno-letniej garderoby pomoże Ci polska marka Drivemebikini. Poznaj najnowszą kolekcję brandu i zakochaj się w przyjaznych środowisku ubraniach, inspirowanych naturą i toskańskim słońcem.

final sale lato

Marka Drivemebikini została założona w 2014 roku przez polską makijażystkę, Zosię Krasuską. Co wyróżnia ubrania i stroje kąpielowe tego brandu? Przede wszystkim recykling i ekologia. Drivemebikini prowadzi biznes pod szyldem zrównoważonego rozwoju, a szwalnie marki ulokowano w Polsce. Zosia Krasuska utrzymuje swoje letnie kolejne pod wakacyjnymi hasłami „natura”, „morze”, „vintage” i „podróże”.

Drivemebikini:ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ TO NASZA KLUCZOWA WARTOŚĆ. UŻYWAMY NIETOKSYCZNYCH, NATURALNYCH I CERTYFIKOWANYCH MATERIAŁÓW ORGANICZNYCH, KTÓRE SĄ PRZYJAZNE DLA SKÓRY I ŚRODOWISKA.

Marka słynie z bogatego asortymentu strojów kąpielowych, do których produkcji używa econylu – produkowanej we Włoszech, pochodzącej z recyklingu tkaniny, wykonanej ze starych sieci rybackich. To wysokiej jakości elastyczny materiał, który idealnie przylega do skóry i cechuje się doskonałą rozciągliwością.

Wiesz, że…?Nad przeróbką starych sieci rybackich i produkcją ekologicznego econylu czuwa Healthy Seas Initiative – proekologiczne stowarzyszenie, stawiające czoła niezamierzonym połowom (z ang. ghost fishing).

Czyli Słońce.Morze.Wakacje – te trzy słowa w pełni opisują markę Drivemebikini i tym samym stanowią slogan brandu. Dlaczego po włosku? Zosia Krasuska spędziła część dzieciństwa w Toskanii, dlatego jej projekty czerpią z włoskiej natury, słońca i podróży. „Drivemebikini to marzenie o niekończącym się lecie, o vintage, o podróżach – zwłaszcza do Włoch.” –  mówi projektantka.

Najnowsza kolekcja marki powstawała w pięknej i klimatycznej Toskanii. Stare winnice, bujne winorośle, przygaszone słońce i autentyczność. Tak można podsumować „La Grande Bellazza”, która prezentuje ubrania na tegoroczną wiosnę. Kolekcja tradycyjnie przedstawia ikoniczne koszulki Sole.Mare.Vacanze, bikini ozdobione delikatną falbanką, zmysłowo powycinane stroje jednoczęściowe i zwiewne sukienki na wzór tych z lat 80.. Nie zabrakło również nowych bluz opatrzonych tytułowym „Wielkim Pięknem”.

Zosia KrasuskaCała kolekcja La Grande Bellaza jest moim listem miłosnym do najpiękniejszego miejsca na Ziemi – Toskanii.

Za genialną jakość, miłość do natury, ekologiczne wartości i oryginalne projekty, markę Drivemebikini pokochały setki tysięcy osób. W strojach kąpielowych Zosi Krasuskiej chodzą m.in. Anna Lewandowska, Anna Jagodzińska i Anja Rubik.

Jeśli spodobał Ci się kolorowy strój Anji Rubik, tutaj znajdziesz dokładnie ten sam model.

Zajrzyj też tu: Najpiękniejsze stroje kąpielowe – przegląd propozycji z MODIVO >>>

Drivemebikini udowadnia, że moda i ekologia mogą iść obok siebie. Właścicielka marki zachęca do prowadzenia biznesów w zgodzie z naturą i przekonuje, że projektując ubrania nie trzeba tylko „nie szkodzić” środowisku, można mu po prostu pomóc.

Trendy & Porady:
Insta News