SZUKAJ

Dziadkowie w Hollywood

Bycie dziadkiem jest fajne! Posiadanie dziadka, który jest sławną gwiazdą, może dawać wnukom jeszcze więcej frajdy! Przyglądamy się dziś celebrytom – którzy są dziadkami jednych z najszczęśliwszych dzieci na świecie.

Jakoś trudno nam wyobrazić ich sobie z wózkiem na spacerze. Od muzyków po hollywoodzkich aktorów, wielu z nich nie wygląda, ani nie zachowuje się jak typowy dziadek. A jednak może jest to ich rola życia?

Robert Redford

Legendarna gwiazda filmowa, reżyser i producent. Pamiętamy go między innymi z takich hitów, jak “Pożegnanie z Afryką” czy “Zaklinacz Koni”.  Jest ojcem czwórki dzieci oraz dziadkiem pięciorga wnucząt.

Kurt Russell

Posiada sześcioro wnucząt, czterech chłopców i dwie dziewczynki. Kurt od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z aktorką Goldie Hawn. Aktorstwo to zawód numer 1 w tej rodzinie! Jest przybranym ojcem dla córki Goldie, Kate Hudson i wspaniałym dziadkiem dla jej dzieci.

Morgan Freeman

Na koncie ma wiele ról, które stały się filmowymi hitami, między innymi: “Skazani na Shawshank”, “Wożąc panią Daisy” i „Bruce Wszechmogący”.  Doczekał się trójki wnuków i jednej wnuczki. Aktor dzięki ciepłej barwie głosu często udziela się w dubbingach. Czytanie bajek przez dziadka Morgana musi być fascynujące!

Clint Eastwood

Clint Eastwood, to wielokrotnie nagradzany aktor, producent i reżyser filmów takich jak, „Million Dollar Baby”, „Gran Torino” i „American Sniper”. Jest ojcem siódemki dzieci i posiada piątkę wnucząt. Ciekawe, czy wystraszyły się kiedyś Brudnego Harry’ego?

Ozzy Osbourne

Trudno uwierzyć, że 71 letni frontman Black Sabbath przeszedł od dzikich wybryków na scenie do rozpieszczania ósemki wnucząt. Niecodzienny widok!

Harrison Ford

Niewiele dzieciaków może powiedzieć, że ich dziadek to Indiana Jones! Chyba, że mowa o Harrisonie Fordzie. Nominowany do Oscara aktor, twórca niezapomnianych ról, Hana Solo w “Gwiezdnych Wojnach” czy agenta Ricka Deckarda w “Łowcy Androidów” dziś może pochwalić się czwórką wnucząt.

View this post on Instagram

Love y'all my fans ♥️♥️♥️♥️♥️

A post shared by Harrison Ford🔵 (@harrisonford_official_page) on

Jack Nicholson

Stworzył niezapomniane kreacje aktorskie w “Locie nad kukułczym gniazdem”, “Lśnieniu”, “Listonosz zawsze dzwoni dwa razy” czy “Batmanie”. Dziś jest dumnym dziadkiem dwójki wnucząt.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News