SZUKAJ

Dziadkowie w Hollywood

Bycie dziadkiem jest fajne! Posiadanie dziadka, który jest sławną gwiazdą, może dawać wnukom jeszcze więcej frajdy! Przyglądamy się dziś celebrytom, którzy są dziadkami jednych z najszczęśliwszych dzieci na świecie.

Jakoś trudno nam wyobrazić ich sobie z wózkiem na spacerze. Od muzyków po hollywoodzkich aktorów, wielu z nich nie wygląda, ani nie zachowuje się jak typowy dziadek. A jednak może jest to ich rola życia?

Robert Redford

Legendarna gwiazda filmowa, reżyser i producent. Pamiętamy go między innymi z takich hitów, jak “Pożegnanie z Afryką” czy “Zaklinacz Koni”.  Jest ojcem czwórki dzieci oraz dziadkiem pięciorga wnucząt.

Ten artykuł również może Cię zainteresować: Twoja Babcia nosiłaby Gucci – dlaczego kochamy granny look? >>>

Kurt Russell

Posiada sześcioro wnucząt, czterech chłopców i dwie dziewczynki. Kurt od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z aktorką Goldie Hawn. Aktorstwo to zawód numer 1 w tej rodzinie! Jest przybranym ojcem dla córki Goldie, Kate Hudson i wspaniałym dziadkiem dla jej dzieci.

https://www.instagram.com/p/B40Xa-GF8kV/

Morgan Freeman

Na koncie ma wiele ról, które stały się filmowymi hitami, między innymi: “Skazani na Shawshank”, “Wożąc panią Daisy” i „Bruce Wszechmogący”.  Doczekał się trójki wnuków i jednej wnuczki. Aktor dzięki ciepłej barwie głosu często udziela się w dubbingach. Czytanie bajek przez dziadka Morgana musi być fascynujące!

Clint Eastwood

Clint Eastwood, to wielokrotnie nagradzany aktor, producent i reżyser filmów takich jak, „Million Dollar Baby”, „Gran Torino” i „American Sniper”. Jest ojcem siódemki dzieci i posiada piątkę wnucząt. Ciekawe, czy wystraszyły się kiedyś Brudnego Harry’ego?

fot. Getty Images/Carlo Allegri

Ozzy Osbourne

Trudno uwierzyć, że 71 letni frontman Black Sabbath przeszedł od dzikich wybryków na scenie do rozpieszczania ósemki wnucząt. Niecodzienny widok!

https://www.instagram.com/p/B7WKdm-gZY_/

Harrison Ford

Niewiele dzieciaków może powiedzieć, że ich dziadek to Indiana Jones! Chyba, że mowa o Harrisonie Fordzie. Nominowany do Oscara aktor, twórca niezapomnianych ról, Hana Solo w “Gwiezdnych Wojnach” czy agenta Ricka Deckarda w “Łowcy Androidów” dziś może pochwalić się czwórką wnucząt.

Jack Nicholson

Stworzył niezapomniane kreacje aktorskie w “Locie nad kukułczym gniazdem”, “Lśnieniu”, “Listonosz zawsze dzwoni dwa razy” czy “Batmanie”. Dziś jest dumnym dziadkiem dwójki wnucząt.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News