SZUKAJ

Joanna Horodyńska na evencie urodzinowym MODIVO – zobacz, co założyła znana stylistka!

1 min.

Joanna Horodyńska, znana polska stylistka, która często zaskakuje swoimi pomysłami na stylizacje, pojawiła się na evencie urodzinowym MODIVO. Stylizacja, jaką przygotowała na tę okoliczność, jak zawsze idealnie wpisała się w panujące obecnie trendy. Jeśli zatem nie boisz się zabawy modą i lubisz być na czasie, zainspiruj się tym ultra-modnym lookiem!

8 września w warszawskiej Galerii Młociny odbył się urodzinowy event marki MODIVO, na którym zjawiło się wiele znanych polskich gwiazd. Jedną z nich była Joanna Horodyńska, której stylizacja została utrzymana w najnowszych trendach.

Lubisz przeglądać stylizacje obfitujące w najnowsze trendy prosto ze światowych wybiegów? Zatem koniecznie śledź stylizacje Joanny Horodyńskiej. W ramach eventu urodzinowego MODIVO stylistka postawiła na doskonały look, który zobaczysz poniżej.

Joanna Horodyńska zdecydowała się na szlachetny, czarno-biały look, który składał się z czarnej koszuli z modnymi bufkami i białym, wiktoriańskim kołnierzykiem, oraz szerokich spodni szwedów w czarno-białą kratkę. Całość przełamała pastelowymi sandałkami marki Bottega Veneta i… dwoma torebkami od Prady. Cenimy Joasię za konsekwencje jej stylu, a jej stylizacja bardzo przypadła nam do gustu.

Zdjęcie główne: Event urodzinowy MODIVO

Trendy & Porady:
Insta News