SZUKAJ

Joanna Horodyńska na evencie urodzinowym MODIVO – zobacz, co założyła znana stylistka!

Joanna Horodyńska, znana polska stylistka, która często zaskakuje swoimi pomysłami na stylizacje, pojawiła się na evencie urodzinowym MODIVO. Stylizacja, jaką przygotowała na tę okoliczność, jak zawsze idealnie wpisała się w panujące obecnie trendy. Jeśli zatem nie boisz się zabawy modą i lubisz być na czasie, zainspiruj się tym ultra-modnym lookiem!

8 września w warszawskiej Galerii Młociny odbył się urodzinowy event marki MODIVO, na którym zjawiło się wiele znanych polskich gwiazd. Jedną z nich była Joanna Horodyńska, której stylizacja została utrzymana w najnowszych trendach.

Lubisz przeglądać stylizacje obfitujące w najnowsze trendy prosto ze światowych wybiegów? Zatem koniecznie śledź stylizacje Joanny Horodyńskiej. W ramach eventu urodzinowego MODIVO stylistka postawiła na doskonały look, który zobaczysz poniżej.

Joanna Horodyńska zdecydowała się na szlachetny, czarno-biały look, który składał się z czarnej koszuli z modnymi bufkami i białym, wiktoriańskim kołnierzykiem, oraz szerokich spodni szwedów w czarno-białą kratkę. Całość przełamała pastelowymi sandałkami marki Bottega Veneta i… dwoma torebkami od Prady. Cenimy Joasię za konsekwencje jej stylu, a jej stylizacja bardzo przypadła nam do gustu.

Zdjęcie główne: Event urodzinowy MODIVO

Podobał się artykuł? Podziel się!
Trendy & Porady:
Insta News