SZUKAJ

9. edycja programu Top Model z MODIVO!

Kolejny sezon programu Top Model wystartował 2 września na antenie TVN! Jurorzy w dobrze znanym już składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński po raz kolejny sprawdzą, czy wśród uczestników znajdą się wschodzące gwiazdy modelingu. Wszystkich kandydatów podczas nagrań będzie wspierał niezawodny Michał Piróg.

Jurorzy będą bacznie obserwować i oceniać zmagania kandydatów. Na uczestników czeka wiele zaskakujących zadań, a jedno z nich zostało przygotowane we współpracy z kluczowym partnerem oraz sponsorem programu  – marką MODIVO.  Warto dodać, że inni sponsorzy Top Model to też marka partnerska grupy CCC – DeeZee. W poszczególnych odcinkach pojawią się także goście specjalni – redaktorki naczelne magazynów modowych, modelki i fotografowie, którzy będą dzielić się cennym doświadczeniem ze wszystkimi uczestnikami.

Marka MODIVO zadba także o wyjątkowe stylizacje Joanny Krupy, która jest ambasadorką MODIVO i w każdym odcinku pojawi się w stylizacji marki PINKO, dostępnej na MODIVO.

TOP MODEL
Plan programu “Top Model”
fot.: Cezary Piwowarski/TVN na zdjeciu: Joanna Krupa, Michal Pirog,

Na zwycięzcę programu czeka kontrakt ze znaną agencją modeli i modelek, okładka w miesięczniku “Glamour” oraz nagroda główna w wysokości 100 tys. zł, której fundatorem jest MODIVO.

Już teraz możecie oglądać program Front Row – kulisy Top Model emitowane na player.pl. Prowadzącymi są Karolina Pisarek i Jakub Kosel – byli uczestnicy Top Model, którzy także będą występować w stylizacjach MODIVO.

Kto zostanie dziewiątą/dziewiątym Top Modelką/Top Modelem w Polsce? Przekonamy się już wkrótce.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News