MODIVO DAYS -20%! Odbierz dodatkowy rabat na wybrane produkty topowych marek >>> Damskie Męskie Dziecięce 
SZUKAJ

Marka 4F, sportowy gigant rodem z Polski, już dostępny na MODIVO

1 min.

Polskie korzenie, motywowanie swoimi produktami zarówno amatorskich jak i profesjonalnych sportowców do sięgania po więcej i wspieranie rodzimych olimpijczyków. Z takimi cechami możemy kojarzyć dobrze wszystkim znaną, sportową markę 4F, która rozwija się w godnym podziwu tempie i… trafiła właśnie do szeregu brandów sklepu MODIVO! Jakie są korzenie marki? Co stanowi inspiracje przy tworzeniu każdej z kolekcji 4F? I wreszcie – jakie produkty znajdziemy w jej asortymencie?

4F to polska marka,  jej właścicielem jest spółka OTCF – firma zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą odzieży sportowej. Od ponad 13 lat wspierają zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu – od biegania, przez jazdę na rowerze, fitness, jazdę na nartach, aż po tenis. Brand ten promuje aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Takie podejście przekłada się też na jakość i design produktów marki.

MODIVO DAYS
męska koszulka 4f

,,Motywujemy ludzi do przełamywania swoich barier i zachęcamy, aby dążyć do osiągania coraz lepszych wyników sportowych” – mówią twórcy marki 4F.

Co można uznać za znak rozpoznawczy marki 4F? Zdecydowanie jest to kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Przy całej swojej innowacyjności, produkty marki 4F zachowują jednak ponadczasowy charakter. Rzeczy tego polskiego brandu idealnie nadają się przez to zarówno do noszenia w trakcie treningu, jak i na co dzień.

Silny zespół kreatywny marki 4F już sam siebie nazywa „grupą entuzjastów aktywności sportowej i najbardziej wymagającymi użytkownikami dla własnych produktów”. Nie dziwi więc fakt, że produkty z charakterystycznym logotypem zachowują naprawdę światowy poziom. Projektanci marki 4F tworzą kompletne ubrania sportowe i akcesoria, przechodząc przez proces od początkowej koncepcji, poprzez wybór właściwej technologii, dobór kolorystyki oraz zapewnienie jakości wykończenia, aż do finalnego projektu, satysfakcjonującego pod względem funkcjonalności oraz designu.

damska kurtka 4f i damska saszetka 4f

Choć 4F to firma wywodząca się z Polski, jej produkty znalazły już swoje miejsce także poza granicami naszego kraju. 4F jest dziś obecne w większości państw europejskich, dzięki możliwościom jakie daje rozwinięta sieć sprzedaży hurtowej. Produkty tego brandu można znaleźć aż w 600 sklepach multibrandowych.

Najwyższej jakości produkty marki 4F – kurtki, bluzy, plecaki, czapki czy buty – teraz znajdziesz także na MODIVO. Wśród nich są produkty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i dzieci. A co w asortymencie? Właściwie wszystko – od specjalistycznej odzieży sportowej, po wygodne ubrania, które z łatwością wkomponujesz w codzienną garderobę.

produkty 4f dla dzieci

Dresowe komplety w inspirujących, ale i bazowych kolorach, basicowe topy i T-shirty wysokiej jakości, wygodne szorty z materiałów niekrępujących ruchów, odzież plażowa o sportowym zacięciu, no i oczywiście buty, w których każdy krok – bez względu na to, czy stawiany na sali gimnastycznej czy na ulicy – będzie lżejszy i przyjemniejszy.

strój kąpielowy 4f
Trendy & Porady:
Insta News