SZUKAJ

Marka ONLY & SONS od teraz na Modivo! Odkryj odzież męską najwyższej jakości

Staranie wykonane, nieskomplikowane i dla każdego – takie właśnie są produkty skandynawskiej marki ONLY & SONS, która od teraz jest dostępna na Modivo. Sami o sobie piszą, że jeans to ich korzenie, a indygo mają we krwi. Jaka jest historia tego brandu? Skąd pomysł na taką markę? I wreszcie – co znajdziemy w jej ofercie? O tym przeczytasz w poniższym tekście.

Miejska prostota w męskim wydaniu – to ID marki ONLY & SONS. Czym jeszcze wyróżnia się na tle innych?

ONLY & SONS – krótka historia marki

ONLY & SONS to młoda i ambitna marka odzieży męskiej założona w 2013 roku w Skandynawii i osadzona w uniwersum dżinsu. Jak mówią twórcy brandu, podstawą jego działalności jest miejska moda w przystępnych, konkurencyjnych cenach, zawierająca produkty wysokiej jakości. Od początków istnienia, marka za cel stawia sobie zostanie liderem na rynku europejskim. Konsument ONLY & SONS to z kolei archetyp współczesnego człowieka – świadomego mody i wyróżniającego się swoim indywidualnym stylem. Jego wiek czy sposób bycia nie mają znaczenia, liczy się to, że za produkty wysokiej klasy nie musi on wcale płacić fortuny. 

Wyróżniający styl ONLY & SONS – jeans i miejski vibe 

Jeans na pierwszym planie, miejskie zacięcie, prostota, precyzja wykonania, nienachalny indywidualizm – to właśnie te cechy przychodzą na myśl, patrząc na produkty marki ONLY & SONS. Brand zakorzeniony na półkuli północnej i w kulturze skandynawskiej, inspirowany jest kreatywnymi środowiskami współczesnych metropolii, w których to rozwijają się subkultury miejskie, nadające miastom rytm. Rzeczy, które znajdziesz w ofercie marki ONLY & SONS to wyważony mix ponadczasowych i klasycznych, ale też ekscentrycznych i wymagających elementów garderoby. Ich produkty są zróżnicowane, ale zawsze są nieskomplikowane i starannie wykonane. 

Świetna jakość w przystępnej cenie – produkty ONLY & SONS dostępne na Modivo

Co konkretnie znajdziesz w ofercie marki ONLY & SONS dostępnej na Modivo? Całą gamę męskich produktów o miejskim i nowoczesnym zacięciu, ale utrzymanych głównie w duchu prostoty i precyzji wykonania. Możesz przebierać między najwyższej jakości jeansowymi szortami i spodniami. Nie zabraknie także prostych koszulświetnej jakości T-shirtów (i tych dopasowanych i oversize’owych) czy smart-casualowych chinosówBasicowe bluzy i longsleevy, dresowe komplety i proste kurtki to stylowe uzupełnienie bogatego asortymentu skandynawskiego brandu. Które z tych rzeczy wybierzesz do swojej szafy?

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News