SZUKAJ

Modivo głównym partnerem Letniego Kina Gali!

Przez całe wakacje w jednym z modnych miejsc na mapie Warszawy chętni mogli uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Mowa o cyklu spotkań „Gala Kino Pod Gwiazdami” organizowanym przez magazyn Gala oraz warszawską Elektrownię Powiśle. Głównym partnerem wydarzenia była marka Modivo. W czasie seansu gości mieli okazje zobaczyć film z najnowszej, letniej kampanii reklamowej Modivo, który został zrealizowany w USA.

 

 

Wyjątkowe, wieczorne seanse filmowe z udziałem gości specjalnych odbywały się w każdą środę. Poprzedzane były rozmową z fantastycznymi kobietami, które opowiadały o tym, co je inspiruje w życiu, co cenią najbardziej i od czego chciałyby uciec we współczesnym świecie. Wśród gości znalazły się m.in.: Grażyna Wolszczak, Gabriela Muskała, Maja Sablewska, Kasia Zielińska, Ania Lucińska i Malwina Wędzikowska. Cały cykl spotkań był prowadzony przez Sandrę Hajduk – redaktor prowadzącą portal gala.pl.

 

 

Każdy z filmów poruszał niezwykle istotne zagadnienia, kluczowe z perspektywy zaproszonych gwiazd. Wśród emitowanych filmów pojawiły się m.in. takie pozycje jak: „Gloria Bell”, który opowiada historię kobiety w średnim wieku. Aktorka Grażyna Wolszczak zabrała głos w temacie nieubłagalnego upływu czasu.

 

 

Seans filmu „Lady M” poprzedziła rozmowa Sandry Hajduk z Mają Sablewską, która podzieliła się z widzami swoim nowym „startem” w życiu. Opowiedziała także o miłości do sztuki i o dalszych planach rozwoju zawodowego. Aktorka Kasia Zielińska podczas rozmowy zdradziła, co najbardziej irytuje ją w rozmowie z dziennikarzami i czy popularność zdobyta grą w serialu jest dla niej przekleństwem czy błogosławieństwem.

Wśród innych pozycji filmowych, które goście mieli okazje obejrzeć podczas Letniego Kina Gali, znalazły się także: Z innego świata”, „Kobieta idzie na wojnę” czy „Vox Lux”.

 

Zdjęcie główne: Magazyn Gala/Instagram

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News