SZUKAJ

MODIVO i Eva Longoria – wspólne wsparcie walki z epidemią COVID-19

Jako grupa Eobuwie.pl regularnie dostarczamy niezbędne środki higieniczne do szpitala w swojej macierzystej Zielonej Górze, a teraz na konto lecznicy przekazujemy 10% ze sprzedaży wszystkich produktów z kolekcji Eva Longoria, dostępnych na MODIVO.pl i Eobuwie.pl. Akcja potrwa do 5 kwietnia 2020 r.

Zielona Góra to miejsce założenia MODIVO i miasto, w którym znajduje się główna siedziba firmy. Od początku zagrożenia koronawirusem  wspieramy lokalny szpital, a teraz pozyskaliśmy dla sprawy wyjątkowego sprzymierzeńca. W związku z narastającym zagrożeniem epidemicznym, zielonogórski szpital – jak każdy w Polsce – musi przygotować się na każdy scenariusz. Dlatego eobuwie.pl co tydzień dostarcza z własnych zasobów niezbędne materiały higieniczne: maseczki, rękawiczki jednorazowe, mydła antybakteryjne i płyny do dezynfekcji.

Każda forma wsparcia ma znaczenie, bo przełoży się na konkretną liczbę podstawowych narzędzi, w jakie wyposażeni zostaną lekarze i ratownicy medyczni. A to przecież oni są na pierwszej linii frontu w walce o ludzkie życie.

Kolekcja Eva Longoria MODIVO

Eva Longoria, popularna aktorka, a na co dzień również aktywistka społeczna i mama, błyskawicznie zadeklarowała wsparcie dla inicjatywy. Do 5 kwietnia 2020 r. 10% ze sprzedaży wszystkich produktów z kolekcji gwiazdy, dostępnych wyłącznie na MODIVO.pl i eobuwie.pl, przekazanych zostanie na konto Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

View this post on Instagram

Widzieliście już buty z autorskiej kolekcji @evalongoria dla @eobuwie i @modivo ???? Wybór jest ogromny od sneakersów po niesamowite sandałki i piękne klapki! Pamiętajcie, że kupując buty z tej kolekcji, przekazujcie razem z nami 10% na wsparcie Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze w walce z koronawirusem. Pomagajmy razem! Have you seen shoes from the author's collection @evalongoria for @eobuwie and @modivo? ??? The choice is huge from sneakers to amazing sandals and beautiful high heels! Remember that when buying shoes from this collection, donate 10% with us to support the University Hospital of Karol Marcinkowski in Zielona Góra in the fight against coronavirus. Let's help together!?? #modivo #evalongoria #stayhomewithmodivo #takecare #fashion #shoppingonline #moda

A post shared by modivo (@modivo) on

W wiosennej kolekcji marki Eva Longoria dostępnych będzie ponad 130 różnych modeli butów, z których już ponad 60 można kupić online. Kolejne modele będą sukcesywnie prezentowane na MODIVO.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News