SZUKAJ

MODIVO: pierwszy sklep stacjonarny już otwarty

W warszawskiej Galerii Młociny (na poziomie I) otworzyliśmy nowoczesny, technologicznie zaawansowany pierwszy salon MODIVO. Od teraz nasza oferta mody premium, jest dostępna również stacjonarnie. To kolejna podróż ze świata online do offline.

Główny nacisk położony został na doświadczenie zakupowe i obsługę premium. Na odwiedzających czeka wiele unikalnych w branży modowej udogodnień, m.in. możliwość zamawiania rzeczy bezpośrednio z przymierzalni czy cyfrowe rekomendacje produktów pasujących do wybranych stylizacji.
Obecnie MODIVO jest dostępne nie tylko w Polsce, ale i na 10 rynkach zagranicznych. Do tej pory funkcjonowaliśmy tylko online – dziś możecie robić zakupy w absolutnie wyjątkowy sposób. To jedyny taki sklep na świecie!
Na dwóch poziomach, na ponad 2,5 tysiącu m2 powierzchni i dedykowanej antresoli, do Waszej dyspozycji przygotowano 65 tabletów do składania zamówień i przeglądania oferty. Jest ona także prezentowana na 94 ekranach multimedialnych i manekinach.
W jednym miejscu otrzymujecie ogromny wybór, wraz z butami (sklep eobuwie.pl zlokalizowany jest na parterze) to ponad 250 000 produktów! Oferujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie. Pracownicy służą klientom pomocą i radą na każdym etapie zakupów. Ważna jest także rola konsjerża, który po pierwsze kompletuje zamówienie, po drugie dostarcza wybrane produkty bezpośrednio do przymierzalni, po trzecie – doradza w wyborze.
Zapraszamy Was serdecznie!
Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News