SZUKAJ

Original Marines i Abel&Lula, czyli nowe marki dziecięce na MODIVO. Co warto o nich wiedzieć?    

W tym artykule:

W asortymencie dostępnym na MODIVO ultramodne propozycje od topowych marek znajdą dla siebie nie tylko dorośli, ale też dzieci. Dokładamy starań by zapewnić szeroki wybór rzeczy dla naszych najmłodszych klientów. Co za tym idzie? Dbamy o to by na liście dziecięcych brandów, które dołączają do MODIVO, co rusz pojawiały się nowe marki oferujące to co najlepsze. Tym razem są to Original Marines i Abel&Lula. Co warto wiedzieć o tych dwóch brandach?

Abel&Lula to marka dla rodziców i dzieci, którzy lubią wspólnie przygotowywać się do miłych wydarzeń. Jej kolekcje mają szykowny, jasny, delikatny, elegancki i kosmopolityczny wygląd. To dziecięcy brand premium, który łączy w sobie tradycję i nowoczesność, a także innowacyjność i ducha rzemiosła. Marka, która dba o każdy szczegół w swoich ubraniach. Ich mocne strony są widoczne w atrakcyjnym wzornictwie, jakości tkanin i doskonałym wykonaniu. Jeśli więc szukasz dziecięcych ubrań na większe okazje, z pewnością znajdziesz je w asortymencie Abel&Lula.

Original Marines zaczynali od projektu prostego białego t-shirtu, którego wg. twórców marki nie powinno zabraknąć nawet w dziecięcej szafie. Z czasem odkrywali oni nowe style i docierali na nowe kontynenty. Do tworzenia nowych dziecięcych linii inspiruje ich fakt, że niegdyś przez lata dzieci dorastały nosząc produkty Original Marines, a teraz te ubrania wybierają dla własnych pociech, co sprawia, że ich historia jest historią marki. Biały T-shirt to ikoniczny produkt marki. Od ’83 do ’92 roku sprzedano około 25 milionów jego sztuk. Popularność temu brandowi dało też z pewnością odpisanie wieloletniej umowy licencyjnej z Warner Bros na wykorzystanie Looney Tunes, która nadal obowiązuje. Od tego czasu rozwój ich sieci sklepów był bardzo dynamiczny: 505 sklepów franczyzowych i 65 sklepów własnych we Włoszech oraz 140 w Europie, Azji i Afryce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
Trendy & Porady:
Insta News