SZUKAJ

Projekt Zima 2020 – znaleźliśmy śnieg!

Z początkiem stycznia wraz z telewizją TVN oraz naszymi partnerami rozpoczęliśmy Projekt Zima. W czasie ferii, przez 5 weekendów odwiedzamy nowoczesne narciarskie kurorty na Dolnym Śląsku.

Byliśmy już w Zieleńcu oraz Stroniu Śląskim, a przed nami jeszcze Karpacz, Świeradów i Szklarska Poręba. Zobaczcie relacje z tego co się wydarzyło i sprawdźcie co jeszcze mamy w planach! Zapraszamy do miasteczek TVN, w których czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Anna Dereszowska w Zieleńcu – zakupy na stoku

Aktorka w rozmowie z dziennikarką TVN przyznała, że przyjechała na weekend do Zieleńca, aby łączyć przyjemne z pożytecznym. Planowała zakup kozaków i skorzystała z trwających wyprzedaży. Doceniła możliwość robienia zakupów w sklepie internetowym, których można dokonywać nie zważając na to gdzie się jest i która jest godzina. W ferie, wraz z rodziną planuje wybrać się na dłuższy wypad na narty. Zarówno jej córka, jak i syn próbują swoich sił w sportach zimowych. Na takie eskapady dobre buty to podstawa!

Zobaczcie materiał Dzień Dobry TVN.

Joanna Koroniewska w Stroniu Morskim – Projekt Zima 2020

Czarna Góra Resort w Stroniu Morskim to jeden z najbardziej znanych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. To ważny punkt na mapie podczas zimowego szaleństwa. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Naszą strefę odwiedziła Joanna Koroniewska, która w rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem z TVN opowiedziała o tym, że zimą zadbanie o odpowiednią garderobę jest dla niej szczególnie istotne.

“Najważniejsze są buty. Tak jak mówiły nasze mamy i babcie – chodzi o to, żeby dziecku było ciepło w stopy. Moje dzieci są przeziębione, ale nie chorują. Stawiam na zakupy internetowe, najchętniej kupuję, kiedy dzieci śpią. Bo np. w niedzielę handlową wolę iść na spacer, a nie chodzić po sklepach.” – przyznała Asia.

Zobaczcie materiał Dzień Dobry TVN.

Projekt Zima 2020 – kalendarium

25-26.01 – Zieleniec, Ski Arena
01-02.02 – Stronie Śląskie, Czarna Góra Resort
08-09.02 – Karpacz, Biały Jar
15-16.02 – Świeradów Zdrój, Ski&Sun
22-23.02 – Szklarska Poręba, Ski Arena Szrenica

W ten weekend pojawimy się w Karpaczu. Miasto położone u podnóża Śnieżki, co roku przyciąga turystów z Polski i zza granicy. To idealne miejsce dla tych, którzy planują piesze wędrówki. W rejonie Karkonoskiego Parku Narodowego znajdują się piękne szlaki turystyczne, urokliwe schroniska i cudne górskie krajobrazy.

Dlaczego warto odwiedzić strefę EOBUWIE i MODIVO w ramach PROJEKTU ZIMA 2020?

W czasie całej trasy turyści wypoczywający w polskich górach będą mieli możliwość skorzystania z systemu esize.me. To wyjątkowe doświadczenie, które umożliwia perfekcyjne dobranie rozmiaru butów. Ponadto czeka na Was masa atrakcji związanych z aktywnym górskim wypoczynkiem oraz możliwość spotkania gwiazd ze świata telewizji. W najbliższym czasie odwiedzą nas Klaudia Halejcio i Jakub Wesołowski.

Jeśli nie możecie do nas dołączyć, oglądajcie relację z wydarzenia w Dzień Dobry TVN oraz w programie Oliviera Janiaka Co za tydzień!

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News