SZUKAJ

Prowadzący Dzień Dobry TVN w magazynie Gala w stylizacjach od Modivo!

Gwiazdami najnowszej okładki magazynu Gala są dziennikarze, którzy już od 15 lat sprawiają, że każdy poranek staje się piękniejszy. Prowadzący Dzień Dobry TVN: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Dorota Wellman i Marcin Prokop opowiedzieli o wymagającej pracy na planie, pasji do dziennikarstwa i łączącej ich przyjaźni. Fantastyczni ludzie, pozytywna energia i rewelacyjne stylizacje. Tak w skrócie można opisać sesję z udziałem gwiazd programu Dzień Dobry TVN. A my zdradzamy, które stylizacje dziennikarzy dostępne są na modivo.pl.

 

Małgorzata Ohme i Filip Hajzer

Zadebiutowali razem w ubiegłym roku. Słyną z poczucia humoru i niezwykłej dawki energii, którą dzielą się z widzami. W rozmowie zdradzili szczegóły swoich trudnych początków i nie zawsze spełnianych oczekiwań. Pomimo niezwykle wymagającej pracy na wizji, nie tracą humoru, a rozmowy z ludźmi dają im najwięcej radości. Stanowią niezwykle zgraną parę, co możemy dostrzec także na zdjęciu. Małgorzata Ohme ma na sobie golf LIU JO, a Filip Hajzer klasyczną koszulę JOOP!.

 

Kolejne zdjęcie Filipa Hajzera i kolejna stylizacja od Modivo. Tym razem koszula w ekstrawagancki, kwiatowy print, która jest doskonałą alternatywą dla klasycznych modeli.

 

Koszula JOOP!/Koszula JOOP!

 

 

 

Anna Kalczyńska

Podczas rozmowy z redakcją magazynu Gala powiedziała, że po prostu lubi rozmawiać. I to z rozmowy czerpie najwięcej. Anna Kalczyńska to doświadczona dziennikarka, która w wywiadzie podkreśla rolę „umiejętności telewizyjnego szycia”. Praca na żywo to nieustanna improwizacja, w której nie da się wszystkiego przewidzieć.

Stylizacja Anny Kalczyńskiej jest utrzymana w niebieskiej tonacji. Gwiazda ma na sobie dwurzędową marynarkę Patrizia Pepe oraz spodnie w chłodnym odcieniu błękitu od Max&CO.

 

 

Spodnie Max&Co

 

 

Wszystkie produkty dostępne są online na stronie modivo.pl lub w sklepie stacjonarnym w warszawskiej Galerii Młociny.

 

Zdjęcie główne: Okładka magazynu Gala/ nr 19

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News