SZUKAJ

Sesja okładkowa Glamour dla uczestników Top Model 10 – zobacz ich stylizacje

Okładka magazynu to niewątpliwie przełom w karierze każdego modela czy modelki. Uczestnicy Top Model mają okazję sprawdzić się więc w tego typu przedsięwzięciu, pozując w sesji okładkowej dla Glamour. Zobacz, jak poradziły sobie osoby biorące udział w 10 edycji tego programu i które rzeczy dostępne w MODIVO miały na sobie w czasie sesji do październikowego numeru. 

Koncepcja sesji okładkowej Glamour z uczestnikami Top Model

Wspólna sesja okładkowa to dla uczestników Top Model nie lada wyzwanie. Wymagana jest tu bowiem nie tylko umiejętność pozowania, ale też wyzbycia się na ten moment ducha rywalizacji, który jest przecież poniekąd wpisany w charakter programu. Okładka Glamour ma bowiem opierać się na pracy zespołu, a efekty mają być owocem sprawnej współpracy i zgrania się wszystkich uczestników.

Wielu uczestników 10 edycji Top Model trafiło do programu żeby zrozumieć siebie, swoje ciało i podzielić się swoją pozytywną energią. Sesja okładkowa do najnowszego numeru Glamour była do tego idealną okazją. Gładkie tło zdjęć sprawiło, że niczym nie rozpraszane modelki i modele wysunęli się na pierwszy plan, dając się lepiej poznać. Dynamiczne zdjęcia, których autorem jest Adam Pluciński, uwydatniły młodzieńczą energię, dzikość serca i wewnętrzną siłę uczestników. 

Okładkowe stylizacje od MODIVO

Stylizacje, które można zobaczyć na okładce Glamour to looki składające się z rzeczy dostępnych na MODIVO, przygotowane przez jedną z topowych polskich stylistek – Maję Naskrętska. Maja postanowiła przełamać nieco jesienne klimaty za pomocą zwierzęcych motywów, żakietów boucle i oryginalnych, nietypowych swetrów. Chcesz wiedzieć co dokładnie mieli na sobie uczestnicy? Poniżej prezentujemy poszczególne elementy ich looków:

Wika Pawliszewska

Aleksandra Skubis

Nicole Akonchong

Dominika Wysocka

Weronika Zoń

Mikołaj Krawiecki

Kacper Orenkiewicz

Arkadiusz Pydych, Adam Lochyński 

Łukasz Wasilewski

Jeśli podobają Wam się efekty sesji, koniecznie śledźcie kolejne odcinki Top Model, w których to na uczestników będą czekać coraz to nowe wyzwania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News