SZUKAJ

Zobacz spektakularny występ Shakiry i Jennifer Lopez podczas Super Bowl 2020!

Spektakularny występ Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl 2020 był prawdziwym widowiskiem! W tym roku 54 finał Super Bowl odbył się na Florydzie w Miami. To najważniejsze wydarzenie sportowe w USA, które gromadzi miliony osób przed telewizorami. To właśnie wtedy dochodzi do rekordowych cen za czas antenowy. W przerwie meczu odbywa się zawsze koncert wielkich gwiazd tzw. half-time show. Wczorajsza “super niedziela” należała do największych latynoskich gwiazd.

Artystki dostarczyły fanom ogromnej dawki energii, grając swoje przeboje: ‘She-Wolf’, ‘Whewhere, Wherever’, ‘Hips Don’t Lie’, ‘Waka Waka’, ‘Jenny from the Block,’  ‘Waiting for Tonight’ ,’Empire’ oraz ‘Let’s Get Loud’.

Zobacz cały występ Shakiry i Jennifer Lopez na Super Bowl 2020!

Kilkunastominutowy koncert był niezwykle energetyczny. Show rozpoczęła Shakira, następnie scenę przejęła Jennifer Lopez, a na koniec wokalistki dały wspólny popis. Nie zabrakło efektów pirotechnicznych i efektownych choreografii tanecznych. Warto zwrócić uwagę na stroje, w których wystąpiły gwiazdy. Przebierały się kilkukrotnie. Jeniffer Lopez wraz z zespołem tanecznym zaprezentowali się w Versace.  Donatella osobiście nadzorowała każdy szczegół!

Wzruszającą niespodzianką był gościnny występ córki J.Lo – Emme Muñiz, która zaśpiewała utwór „Born in the USA” Bruce’a Springsteena. W czasie tej piosenki J.Lo pojawiła się na scenie w ogromnej pelerynie z flagami Stanów Zjednoczonych i Portoryko. W ten sposób 50-letnia gwiazda chciała dać do zrozumienia, że społeczność portorykańska to także obywatele USA.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News