SZUKAJ

#strojesienahomeoffisie – akcja Karoliny Limbach, stylistki Elle, która okazała się hitem

Karolina Limbach wniosła do naszej nowej codzienności ogromną dawkę motywacji do wyskoczenia z dresów. Dzięki niej zamiast zalegać w piżamie do południa, sięgamy po ubrania, które sprawiają, że po prostu czujemy się lepiej i zdecydowanie lepiej wyglądamy. Karolina, jako stylistka jednego z najlepszych magazynów o modzie, pracując w domu “testuje” nowe stylizacje, zestawia poszczególne elementy i przygotowuje się do sesji zdjęciowych, które powstaną jak tylko będzie to możliwe. Spontaniczny post na Instagramie zapoczątkował viralową zabawę, w którą zaangażowały się zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Zostań w domu

Spędzając dużo czasu w domu szukamy rozrywek. “Strojenie” jest jedną z nich. Szczególnie dla tych osób, które kochają modę i zwracają uwagę na estetykę. Pandemia koronawirusa sprawia, że czujemy się niepewnie, wywołuje stres i niepokój. Martwimy się o przyszłość oraz zdrowie swoje i najbliższych. Akcja ma na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi na to jak ważne jest to, abyśmy zostali w domach. “Strojeniem” możemy urozmaicić swoje dni oraz wprowadzić się w lepszy nastrój.

Domowe stylizacje

Hasztag #strojesienahomeoffisie został użyty już ponad 700 razy. Takie wzajemne inspirowanie się i poczucie “modowej wspólnoty” jest niezwykle ważne. Pomaga nam przetrwać domową kwarantannę w dobrym stylu. “Strojenie się” daje namiastkę normalności. Wydobywa kreatywność, pozwala wypróbować outfity, w których niekoniecznie wybralibyśmy się do pracy. Dodatkowo umożliwia dokładne przejrzenie swojej szafy. To idealny moment na wiosenne porządki w garderobie.

Styl Karoliny Limbach

#strojesienahomeoffisie #zostanwdomu

Stylizacje na home office

Jak ubrać się na home office?

Przed nami wizja spędzenia zbliżających się tygodni w domu. Wykorzystajmy ten czas produktywnie – w domu także można bawić się modą, a dzięki social mediom dzielić jej efektami!

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News