SZUKAJ

Włoska klasyka we współczesnym wydaniu – poznaj nową kolekcję TWINSET ACTITUDE

Marka Twinset powstała w 1987 roku, na Capri, we Włoszech. Od początku tworzy kolekcje, w których podkreśla kobiecość na wiele sposobów. Twinset to ponadczasowe, klasyczne formy z dodatkiem aktualnych trendów. Kolekcja Twinset Actitude na nadchodzący sezon jest nieco ekscentryczna, a przy tym pełna artystycznych akcentów. Włoska marka przywiązuje dużą wagę do jakości tkanin, z których szyje ubrania, a w każdym projekcie widać dużą dbałość o detal i doskonałe rzemiosło. Na czele modowego przedsiębiorstwa stoi małżeństwo Tiziano Sgarbi – dyrektor administracyjny i Simona Barbieri – dyrektor kreatywna, której żywiołowość i styl widać w każdej kolekcji.

Nowa kolekcja TWINSET ACTITUDE już na MODIVO

Najnowsza kolekcja marki jest różnorodna, ale jednocześnie bardzo spójna. Stanowi połączenie eklektycznych wzorów i niebanalnych fasonów. Uwagę przykuwają modele z kratą – jako głównym motywem, która ucieka tutaj przed klasyczną odsłoną. Co znajdziesz w nowej kolekcji Twinset? Oversizowe płaszcze, kraciaste cygaretki, plisowane mini czy bomberki. W zestawieniu z innymi częściami garderoby, stworzysz ponadczasową stylizację w najlepszej jakości.

Elementem wyróżniającym Twinset to starannie wykonane tkaniny. Ubrania tej włoskiej firmy zostały zaprojektowane tak, aby można je łatwo łączyć się ze sobą, tworząc różne zestawy na każdą okazję. Twinset konsekwentnie podąża za najnowszymi trendami, a jednocześnie pozostaje wrażliwy na wartość umiejętności rzemieślniczych, takich jak hafty, ręcznie robione aplikacje oraz niekonwencjonalne techniki drukowania i farbowania. To wszystko tworzy silną tożsamość i niepowtarzalny wizerunek marki.

Nowa kolekcja Twinset zaspokoi potrzeby tych kobiet, które szukają produktów kobiecych i oryginalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News