SZUKAJ

Pierwsze urodziny Modivo!

Piękna przestrzeń salonu, wyjątkowy design, wyselekcjonowane marki premium oraz spotkanie z technologią. Tak można opisać innowacyjny koncept jedynego w Polsce sklepu MODIVO, którego pierwsze urodziny oraz oficjalne otwarcie odbyło się 8 września w warszawskiej Galerii Młociny. Wśród gości pojawiła się cała plejada gwiazd polskiego show-biznesu oraz dziennikarze, redaktorzy mody i styliści z redakcji topowych magazynów. Imprezę poprowadził Olivier Janiak, a na gości czekało wiele atrakcji, które uświetniły ten niepowtarzalny wieczór. Sprawdźcie, co działo się podczas urodzinowego eventu marki!

 

Kasia Warnke i Piotr Stramowski podczas wywiadu z Olivierem Janiakiem

 

Gwiazdy na urodzinowym evencie Modivo

Wyjątkowi goście tłumnie przybyli na ten szczególny event. Wśród gwiazd pojawiły się m.in. Anna Dereszowska, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Natalia Siwiec, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Grażyna Wolszczak, Michał Piróg, Jakub Wesołowski, Joanna Opozda, Antek Królikowski, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Kasia Zielińska i Anna Mucha. Nie zabrakło także influencerów, a wśród nich Jakob Kosel, Magdalena Zalejska i Radek Pestka. Na evencie pojawili się także dziennikarze i styliści z redakcji magazynów Vogue, Elle, Glamour, Viva! i Gala.

 

Innowacyjne miejsce dla fanów mody

Salon Modivo nie przypomina znanych dotąd sklepów z odzieżą. To miejsce, w którym technologia spotyka się z modą. Goście mieli możliwość przetestowania zupełnie nowej formy zakupów, które są unikalnym i niezwykle wygodnym połączeniem online z offline.

 

 

Wywiad z Olivierem Janiakiem

Podczas eventu prowadzonego przez znakomitego Olivera Janiaka, goście mieli okazję posłuchać rozmowy dziennikarza z Prezesem Marcinem Grzymkowskim, który opowiadał o sukcesie marki, nowym podejściu do identyfikacji potrzeb klientów, a także o dalszych planach rozwoju Modivo. O aspektach marketingowych opowiedziała Dyrektor Marketingu Modivo – Paulina Ciecierska. Z kolei o wszelkich rozwiązaniach technologicznych z Olivierem Janiakiem rozmawiał Dyrektor ds. Retail – Konrad Jezierski.

 

Marcin Grzymkowski, Paulina Ciecierska i Konrad Jezierski w rozmowie z Olivierem Janiakiem

 

Z okazji pierwszych urodzin marki, a także oficjalnego otwarcia salonu w Polsce na gości czekały liczne atrakcje, jak zaskakujący bar z prosecco a wieczór uświetnił występ DJ-a.

 

 

Anna Mucha i Marcin Grzymkowski

 

W dniach od 9 do 12 września dla klientów marki zostały przygotowane wyjątkowe promocje oraz niespodziankiModivo serdecznie zaprasza do pierwszego w Polsce sklepu w warszawskiej Galerii Młociny. Przyjdź i świętuj razem z nami!

 

 

 

 

Zdjęcie główne: Natalia Siwiec podczas urodzinowego eventu Modivo

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News