SZUKAJ

adidas Originals: We Gave the World an Original. You Gave Us a Thousand Back

1 min.

Originals to kolekcja, która przeszła drogę od sportu po skateboarding, modę i muzykę. W kampanii marki adidas Originals, na ursynowskich podwórkach pełnych meandrów polskiej sztuki ulicznej, pojawia się sam Pezet.

Ta kampania to opowieść o życiu ulicy, pulsującej polskim rapem.

Główny bohater kampanii, Pezet, jest naszym przewodnikiem zarówno po historii polskiego rapu, jak i po ulicach warszawskiej dzielnicy Ursynów, którą narrator tej opowieści nazywa domem. Pezet to raper, autor tekstów, przedsiębiorca i dumny warszawiak z Ursynowa. Swoją podróż z rapem zaczął już jako nastolatek: od ponad 25 lat aktywnie działa na muzycznej scenie.

adidas Originals Pezet

Wybór kolekcji Orginals – do przekazania tej historii jak i połączenia pokoleń – wydaje się wręcz naturalny. To właśnie outfit, dzięki któremu można wyrazić prawdziwego siebie i swój talent, daje wolność tworzenia.

Znak koniczynki wszedł do świata hip hopu razem z grupą RUN DMC i stał się jego integralną częścią. Kolekcja ta łączy pokolenia i tak, jak muzyka mistrza polskiego rapu, nie daje zaniknąć streetowemu dziedzictwu.

adidas Originals Pezet

adidas zaprosił do kampanii przedstawicieli tych środowisk, aby zwrócić uwagę na wartości, dzięki którym osiąga się wolność do wyrażania siebie i swoich pasji. Bohaterami tej części historii są:

  • Nesh: artysta, dzięki któremu kampania została wzbogacona o graffiti. To właśnie sztuka wizualna tkwi mocno w tkance miejskiej i tak jak Originals, jest ponadczasowa;
adidas Originals

  • Johnny i Mery: to utytułowani tancerze breakdance. Ten styl tańca jest tożsamy z wolnością ruchu i ekspresji, co stanowi DNA adidas Originals;
adidas Originals

  • Auer: to producent muzyczny, któremu zaufało wielu wspaniałych artystów polskiej sceny muzycznej, w tym sam Pezet.
adidas Originals

Współpraca zarówno tych talentów, jak i środowisk pokazuje młodszym pokoleniom jak ważne i niezbędne są więzy międzyludzkie przy rozwijaniu swojej pasji. Nie da się tworzyć przyszłości bez szacunku i zrozumienia przeszłości. Wejdź w świat adidas Originals i zaprezentuj swoją indywidualność.

Trendy & Porady:
Insta News