SZUKAJ

Frootwear na MODIVO: poznaj ekologiczne buty produkowane z naturalnych materiałów!

1 min.

Frootwear to polska, ekologiczna marka butów sportowych. Produkty brandu wyróżniają się doskonałym, minimalistycznym designem oraz innowacyjną metodą produkcji. Surowcem, który służy do ich stworzenia, są resztki owoców. Buty Frootwear dostępne są już na MODIVO!

Każda para butów Frootwear powstaje z materiałów z recyklingu. Ich głównym komponentem są resztki owoców, m.in. jabłek, winogron czy ananasów. Natomiast podszewka jest stworzona z odzyskiwanej z recyklingu kukurydzy. Są one pozyskiwane za pomocą najnowocześniejszych metod. Brand dba o to, aby ślad węglowy przy produkcji obuwia był jak najmniejszy, dzięki temu marka jest przyjazna środowisku. Wszystkie sneakersy powstają ręcznie we własnej fabryce na południu Polski, co zapewnia transparentną produkcję. 

Buty Frootwear są dostępne w kolorze białym, czarnym i kremowym. Uniwersalne barwy oraz ponadczasowy fason sprawiają, że buty stanowią idealną bazę każdej stylizacji. Minimalistyczny design sprawdza się w zestawieniach z prostymi dżinsami i bluzą lub t-shirtem. Będą doskonale pasować również do bardziej odważnych połączeń, np. z garniturem czy z długimi sukienkami. Buty Frootwear są starannie zaprojektowane, dzięki temu produkty marki zapewniają świetny komfort i wygodę noszenia.

Bycie eko nigdy nie było bardziej w modzie! Sprawdź propozycje marki Frootwear na MODIVO.

Trendy & Porady:
Insta News