SZUKAJ

Redakcja

Karolina Ochocka
Redaktor prowadząca
redakcja@modivo.pl

Moda to coś znacznie więcej niż ubrania, to przede wszystkim odzwierciedlenie zmian społecznych i kulturalnych. Śledzę pokazy mody, przeglądam sesje zdjęciowe, analizuję i testuję trendy. Przepadam na stronach i Instagramie marek modowych. Jestem fanką szalonych pomysłów Alessandro Michele, romantycznych propozycji Chloé oraz ponadczasowych rozwiązań Céline i Isabel Marant. Kocham niewymuszoną elegancję Francuzek i glamour Włoszek.

Dzisiaj nie wyobrażam sobie rozmowy o modzie bez budowania i wzmacniania świadomości ekologii oraz kreowania jej z poszanowaniem środowiska. Moda interesuje mnie także jako sztuka i wyrażanie osobowości. To kod językowy i sposób na komunikowanie się ze światem. Kocham ubrania za to, że potrafią opowiadać historię, za to, że decydują o tym jak odbieram samą siebie, dodają energii i odwagi. Ubrania „mówią” zanim my zdążymy cokolwiek powiedzieć. Uwielbiam zabawę w odkodowywanie!

Na blogu Modivo poruszamy ważne tematy dotyczące kulturalnych i społecznych aspektów mody, ale także bawimy się modą, recenzujemy dla Was trendy i podpowiadamy w co warto się w danym sezonie ubrać. Zaglądamy także do świata gwiazd, który niezmiennie nas fascynuje i inspiruje!

Zespół redakcyjny Runway Modivo
Fanka mody high fashion, która na co dzień wybiera jednak ponadczasowy, francuski styl, inspirując się paryskimi influencerkami. Prywatnie miłośniczka sztuki, w szczególności malarstwa Edwarda Hoppera, podróży na każde dystanse i Harry'ego Pottera.
Miłośniczka designu XX wieku i porcelany. Z modą związana od wielu lat. Na co dzień doskonali swój warsztat graficzny. Uśmiecha się do każdego psa mijanego na ulicy.
Estetka. Entuzjastka niekonwencjonalnych połączeń i martensów. Wyznawczyni maksymy Salvadora Dali − „podstawą wszelkich zwycięstw jest… strój!”. Na co dzień zgłębia tajniki szycia i rękodzieła. Definiuje to, co niezdefiniowane.
Insta News