SZUKAJ

Redakcja

MODIVO Runway to blog modowy, na którym relacjonujemy trendy z wybiegów światowych stolic mody, ale nie tylko! Poruszamy także tematy dotyczące wydarzeń kulturalnych i śledzimy je na bieżąco. Na Runway’u obejrzysz kreacje z Met Gali czy festiwalu filmowego w Cannes. Poznasz także ulubione stylizacje najpopularniejszych modelek i influencerek, dowiesz się, jak się ubrać na różne okoliczności oraz jakie ubrania, buty i dodatki są modne w danym sezonie. Zajrzyj do kategorii trendy i porady, gdzie dowiesz się m.in., co jest teraz modne oraz jak ubrać się na wesele i inne okazje.

Zespół redakcyjny Runway Modivo
Inspiruje się eleganckim stylem Victorii Beckham, ale kocha też tiulowe spódnice Carrie Bradshaw. Na co dzień jednak jej ulubiony strój to para szpilek, Levisy 501 i biała koszula. Interesuje się wizażem i gdyby miała trochę więcej czasu, z pewnością byłaby również makijażystką.
Od niedawna "osobista stylistka" pewnego całkiem fajnego chłopca. Co łączy modę i macierzyństwo? Według niej obie to dziedziny sztuki, w których sukces gwarantuje tylko jedno: intuicja.
Estetka. Entuzjastka niekonwencjonalnych połączeń i martensów. Wyznawczyni maksymy Salvadora Dali − „podstawą wszelkich zwycięstw jest… strój!”. Na co dzień zgłębia tajniki szycia i rękodzieła. Definiuje to, co niezdefiniowane.
Fanka oversize'owych rzeczy, która uwielbia łączyć wygodę z aktualnymi trendami. W jej szafie królują odcienie nude i bieli, a inspiracje czerpie ze stylizacji Elsy Hosk. Jej serce skradły moda, koty i od niedawna jogging.
Insta News