SZUKAJ

Jak gwiazdy spędzają ferie zimowe? Sprawdzamy, gdzie udały się na wypoczynek!

Ferie zimowe sprzyjają sportowym aktywnościom oraz mniejszym i większym podróżom. Niezależnie od tego, czy planujecie weekend w górach, czy wypoczynek w mieście – pamiętajcie o odpowiednim ubiorze. Na MODIVO trwa teraz wyprzedaż, warto upolować ciepłe ubrania w gorących cenach! Podpatrujemy również, w jakich strojach gwiazdy prezentują się na stokach.

Jak gwiazdy spędzają ferie zimowe?

Sprawdzamy, czy gwiazdy postawiły na ciepłe ubrania! Gdzie w tym roku spędzają czas i jak wypoczywają?

Anna Dec z mężem i córeczką wypoczywa w polskich górach. Czyżby to były malownicze Izery? Czapki na głowach, ciepłe kurtki, uśmiechy na ustach i wspólne spędzanie czasu. Piękny obrazek!

Natalia Siwiec uciekła przed polską zimą do słonecznego Tulum w Meksyku. Morze Karaibskie, błękitne niebo, palmy – w takim klimacie obowiązują zupełnie inne outfity. Jeśli także stawiacie na egzotyczną podróż na początku roku, koniecznie przejrzyjcie nasza ofertę mody plażowej.

Gwiazdy na zimowo! Szturm na Zakopane

Małgosia Rozenek odwiedziła zimową stolicę Polski – Zakopane. Tam śniegu nie zabrakło, dzięki czemu synowie Małgosi szaleli na nartach.

Paulina Krupińska to prawdziwa szczęściara! Jej rodzina ma dom w Zakopanem, w związku z tym może korzystać z uroków polskich Tatr do woli. Zazdrościmy!

W Zakopanem na nartach szusowała także Katarzyna Cichopek.

Projekt Zima, czyli moda czai się wszędzie

Z Anną Dereszowską spotkaliśmy się podczas Projektu Zima w Zieleńcu. Opowiedziała nam, że wybiera się z rodziną na aż dwa tygodnie w góry do Włoch.

Joanna Koroniewska tej zimy spędza wiele czasu w polskich górach. Odwiedziła również strefę MODIVO podczas Projektu Zima i opowiedziała nam o tym, kiedy i jak robi zakupy internetowe.

To również może Cię zainteresować: Przegląd zimowych ubrań z MODIVO >>>

Ciepło czy zimno? Jak gwiazdy spędzają ferie?

Dorota Gardias mówi nam “buenos dias”. Pogodynka postawiła na ciepełko. Ładowała akumulatory na Wyspach Kanaryjskich.

Dokąd wybrała się przesympatyczna rodzina Stuhrów? Pod koło podbiegunowe. Pobyt w mroźnym i śnieżnym Rovaniemi, mieście znajdującym się w północnej Finlandii musiał być wspaniałą przygodą!

Monika Mrozowska udowadnia, że w mieście można także spędzić super czas. Spacery oraz łyżwy to jej patent na wartościowy czas spędzony z dziećmi.

Wyjazd na narty lub snowboard jeszcze przed Wami? Przejrzyjcie swoją szafę i sprawdźcie, czy nie należy jej odświeżyć. Must have na stoku?  Kombinezon i kurtka narciarska to podstawa. Warto postawić na dobrej jakości bieliznę termoaktywną, ciepły sweter oraz niezbędne akcesoria, takie jak rękawice narciarskie i gogle.

Zainspirowały Cię gwiazdy na zimowo? Przejrzyj propozycje sportowych ubrań zimowych na stronie MODIVO i wyglądaj modnie i stylowo na stoku!

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News