SZUKAJ

Martyna Wojciechowska na okładce Women’s Health w kurtce z MODIVO

1 min.

Martyna Wojciechowska. Kobieta na krańcu świata. Przez lata redaktor naczelna gazety National Geographic. Wspaniała i kochająca mama, pełna empatii podróżniczka, rajdowiec, zdobywca „Korony Ziemi”. Gwiazda najnowszej okładki grudniowego magazynu Women’s Health.

Martyna Wojciechowska zaraża energią i siłą, a o tym skąd je czerpie opowiada w wywiadzie.

Martyna Wojciechowska w denimowej stylizacji Pawła Kędzierskiego na okładce Women’s Health prezentuje się doskonale. To jeansowy total look w klasycznej wersji, która z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody. Denimowa kurtka pochodzi z najnowszej kolekcji marki One Teaspoon od MODIVO.

Wśród trendów tego sezonu króluje nieśmiertelny denim (tutaj przeczytasz więcej o jeansie w tym sezonie). To on pojawił się na pokazach światowych projektantów w kolekcjach jesień – zima 2020/21, m.in. u Chloe, Fendi i Gucci.

Kurtka One Teaspoon

Inspirując się ponadczasową klasyką stylizacji Martyny Wojciechowskiej z okładki Women’s Health, prezentujemy nasze denimowe wybory. Jeansowy total look stanowi doskonałą alternatywę dla garniturów czy kombinezonów i nadaje oryginalnego charakteru każdej stylizacji. Oversizowa kurtka z powodzeniem zastąpi w stylizacjach marynarkę. Zestawiona z jeansami o prostych lub rozszerzanych nogawkach będzie przypominać stylizacje rodem z lat 90..

Kurtka Guess
Kurtka Emporio Armani
Jeansy Levi’s
Jeansy Levi’s

Wszystkie produkty dostępne są online na MODIVO.pl.

Zdjęcia: Adam Pluciński

Stylizacja: Paweł Kędzierski

Make up: Sebastian Gradzik

Zdjęcie główne: okładka magazynu Women’s Health nr 12/2020

Trendy & Porady:
Insta News