SZUKAJ

Moda weekendowa – sportowe ubrania na majówkę

W tym roku majówka będzie inna niż zwykle. Zaplanowane wyjazdy będziemy musieli zamienić na spacer po lesie lub parku. Co zrobić aby w pełni wykorzystać długi weekend i nie zwariować podczas domowej kwarantanny? W myśl zasady wyglądam dobrze – czuję się dobrze, warto postawić na kilka wygodnych outfitów, które umilą nam te nietypowe chwile.

Majówka to czas odpoczynku i regeneracji. To idealny moment na rozpalenie pierwszego grilla, spędzanie czasu na świeżym powietrzu lub zorganizowanie maratonu filmowego. Choć w tym roku czeka nas wiele ograniczeń, nie dajmy się zwariować i oddajmy przyjemnemu planowaniu sportowych i rodzinnych aktywności!

Zarówno podczas domowej kwarantanny jak i w czasie spacerów (oczywiście tylko z założoną maseczką) przydadzą się sportowe ubrania. Moda weekendowa charakteryzuje się swoimi prawami! W tygodniu z radością #stroimysienahomeoffisie, a w weekend stawiamy na wygodę.

Po szarej zimie pastele oraz żywe barwy dodają energii i mobilizują do działania. Nowe sneakersy to świetny motywator do biegania, a legginsy perfekcyjnie sprawdzają się podczas trenowania jogi czy pilatesu. Domowa izolacja daje w nam kość! Sprawia, że mało się ruszamy, a w konsekwencji przybywają nadprogramowe kilogramy. Ruch to jest dokładnie to, czego nam teraz trzeba!

Ubrania na majówkę

Stylizacje w kolorach ziemi to ponadczasowe rozwiązania. Aby je nieco ożywić warto postawić na oryginalne buty np. botki w wężowy wzór lub koszulkę z czerwoną aplikacją.

Miękka sportowa bluza tworzy idealny duet zarówno z krótkimi białymi szortami jak i z szarym dresem. Wystarczą kolorowe dodatki, np. czapka z daszkiem, biała torebka oraz kolorowe sneakersy, aby stworzyć wyrazistą, miejską stylizację.

Szalone kolory, czy stylizacja w kolorze kawy z mlekiem? Każda sprawdzi się podczas majówkowego spaceru!

ubrania na majówkę

Zajrzyj na Modivo.pl i zainspiruj się wiosennymi stylizacjami!

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News