SZUKAJ

Plejada gwiazd na urodzinowym evencie MODIVO!

We wtorkowy wieczór 8 września w warszawskiej Galerii Młociny odbył się wielki event MODIVO, gdzie hucznie świętowano pierwsze urodziny marki oraz oficjalne otwarcie jedynego w Polsce sklepu z modą premium. Wśród gości pojawiła się cała plejada gwiazd polskiego show-biznesu oraz dziennikarze, redaktorzy mody i styliści z redakcji topowych magazynów. Imprezę poprowadził Olivier Janiak, a na gości czekało wiele atrakcji, które urozmaiciły ten wyjątkowy wieczór.

Czas pandemii pokrzyżował wiele planów, ale wydaje się że świat show – biznesu powraca do gry w wielkim stylu. Doskonałym dowodem na to jest urodzinowy event marki MODIVO, na którym tłumnie zjawili się wyjątkowi goście, uświetniając swoją obecnością szczególne wydarzenie.

 

Anna Dereszowska, Kuba Wesołowski, Marcin Grzymkowski, Olivier Janiak

 

Gwiazdy na evencie MODIVO

Wśród gwiazd pojawiły się m.in. Anna Dereszowska, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Natalia Siwiec, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Grażyna Wolszczak, Michał Piróg, Jakub Wesołowski, Joanna Opozda, Antek Królikowski, Joanna Horodyńska i Anna Mucha. Nie zabrakło także influencerów a wśród nich Jakob Kosel, Magdalena Zalejska i Radek Pestka

 

 

Goście w wyjątkowych stylizacjach, które idealnie wpisywały się w najnowsze trendy i estetykę marki MODIVO, pozowały na złotej ściance i udzielały wywiadów. Każda z osób miała także możliwość przetestowania nowej formy zakupów jaką oferuje MODIVO, która jest unikalnym i niezwykle wygodnym połączeniem formy online z offline.

 

Michał Piróg

 

Z okazji pierwszych urodzin marki a także oficjalnego otwarcia salonu w Polsce na gwiazdy czekały liczne atrakcje, jak m.in. zaskakujący bar z prosecco, a niepowtarzalnego klimatu dodała muzyka na żywo.

 

 

Gwiazdy chętnie dzieliły się relacją z wydarzenia poprzez swoje kanały w social mediach, chwaląc unikalny koncept sklepu, piękną przestrzeń i wyjątkowy design miejsca.

 

Małgorzata Rozenek i Marcin Grzymkowski

 

Natalia Siwiec

 

W dniach od 9 do 12 września dla klientów marki zostały przygotowane wyjątkowe promocje oraz niespodziankiMODIVO serdecznie zaprasza do pierwszego w Polsce sklepu w warszawskiej Galerii Młociny. Przyjdź i świętuj razem z nami!

 

Zdjęcie główne: Olivier Janiak i Kuba Wesołowski na evencie MODIVO

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News