MODIVO DAYS -20%! Odbierz dodatkowy rabat na wybrane produkty topowych marek >>> Damskie Męskie Dziecięce 
SZUKAJ

Przekraczaj limity z kapsułową kolekcją No Limit Life od Prosto

2 min.

Podobnie jak marka Prosto lubisz przekraczać granice? Kręci Cię dynamiczne podejście do życia, niczym z toru wyścigowego? Mamy więc dla Ciebie prawdziwą gratkę – kapsułowa kolekcja No Limit Life od marki Prosto jest już dostępna ekskluzywnie na MODIVO. Zawiera w sobie wszystkie te elementy garderoby, które są niezbędne byś żył tak jak lubisz – od T-shirtów, przez bluzy, aż po dresy. Całość inspirowana jest modą z torów wyścigowych, która w ostatnim czasie coraz częściej przenosi się do trendów ulicznych. Zaintrygowany? 

Pora by klimaty z toru wyścigowego przeniosły się do Twojej szafy. Szczególnie, jeśli lubisz przekraczać własne limity i chcesz dać temu wyraz swoimi stylizacjami.

MODIVO DAYS

Podobnie jak wiele polskich marek streetwearowych, tak i marka Prosto powstała z inicjatywy artysty rapowej sceny muzycznej, Wojciecha Sosnowskiego, znanego jako Sokół. Muzyk zyskał popularność, tworząc zespół WWO, a także będąc częścią ZIP Skład. Jego twórczość została wielokrotnie doceniana, współpracował również z wieloma innymi artystami, jak TEDE, Marysia Starosta czy O.S.T.R. 

Marka odzieżowa Sokoła szybko odniosła równie duży sukces, co jego muzyczna machina. Prosto posiada obecnie 2 linie produktowe: Klasyk, w ramach której powstała kapsuła No Limit Life, będąca swoistym kręgosłupem marki i Prosto – skierowana do klienta, który poszukuje najnowszych światowych trendów w odzieży. Początkowym zamysłem twórcy marki Prosto było stworzenie ubrań, które będą noszone przez fanów jego muzyki. Szybko jednak okazało się, że hip-hopowe klimaty podobają się także do klientom spoza tej subkultury.

Najnowsza kolekcja marki Prosto, a konkretniej linii Prosto Klasyk, inspirowana jest klimatem motoryzacji, street racingu czy nawet starych gier komputerowych, w których to można było wczuć się w klimat rajdów samochodowych. No Limit Life to męska linia ubrań odnosząca się nie tylko do rosnącego na sile trendu (w ramach którego moda z torów wyścigowych przechodzi do mody codziennej), ale też samej koncepcji dynamicznego życia bez limitów, któremu towarzyszą uczucia znane właśnie kierowcom z torów wyścigowych, podszytych nostalgią. Kolekcja utrzymana w motoryzacyjnych klimatach, poza sklepem marki Prosto, dostępna jest jedynie na MODIVO.pl

Polar KLASYK Torque 5011

Pasjonuje Cię motoryzacja i chcesz sprytnie nawiązać do tej pasji swoimi codziennymi stylizacjami? Kapsułowa kolekcja No Limit Life od marki Prosto została w takim razie stworzona z myślą o takich osobach jak Ty. W jej skład wchodzą:

Bluza KLASYK Crewneck Drift 1011
Spodnie dresowe KLASYK Engine 1012

Cała kolekcja inspirowana jest strojami kierowców rajdowych, charakterystycznymi dla nich emblematami i kolorystyką. Niebieski, czerwony, biały i czarny to bowiem kolory typowe dla World Rally Championship (WRC) – rajdowej ekstraklasy oraz… pamiętnej gry wideo. Poza nawiązaniami do mody rajdowej, najnowsza kolekcja marki Prosto wykorzystuje patent prostych bloków kolorystycznych, nawiązujących do retro stylistyki. Efekt? Te ubrania chcemy mieć w swojej szafie!

Trendy & Porady:
Insta News