MODIVO DAYS -20%! Odbierz dodatkowy rabat na wybrane produkty topowych marek >>> Damskie Męskie Dziecięce 
SZUKAJ

MODIVO nagrodzone Doskonałością Mody 2020 magazynu „Twój Styl”!

1 min.
W tym artykule:

Marka MODIVO otrzymała prestiżową nagrodę Doskonałość Mody 2020 magazynu „Twój Styl”. Brand doceniono w kategorii sklep internetowy premium i uznano za najciekawszy koncept modowo-technologiczny w Polsce.

Magazyn „Twój Styl” wyróżnił MODIVO w kategorii sklep internetowy premium w plebiscycie Doskonałość Mody 2020. To jedna z najważniejszych nagród w Polsce, przyznawana od wielu lat. Miesięcznik „Twój Styl”, ceniony i uwielbiany przez kobiety magazyn, który dostarcza czytelniczkom rzetelnych informacji ze świata mody, urody i lifestyle’u, po raz kolejny nagrodził najlepsze polskie i zagraniczne marki, kolekcje ubrań, brandy z sektora premium oraz popularne sklepy internetowe. W tym roku jury składające się z ekspertów z branży mody doceniło innowacyjny koncept MODIVO!

MODIVO DAYS


Nagrodę Doskonałość Mody 2020 miesięcznika Twój Styl otrzymaliśmy w najważniejszej dla nas kategorii – sklep internetowy premium. Ogromnie dziękujemy za to wyróżnienie! Dbamy o to, aby dostarczać Wam modowe inspiracje, a równocześnie być prekursorem innowacyjnych rozwiązań w branży fashion-tech. Od początku współpracujemy z cenionymi postaciami świata mody, w tym ze stylistami i redakcją Twojego Stylu. Dbamy o to, aby prezentować Wam interesujące kolekcje ze starannie wyselekcjonowanymi produktami. Jesteśmy dumni, że doceniliście nasz modowy projekt, mówi Marcin Grzymkowski, ceo MODIVO.

Nasza marka umiejętnie łączy modę z technologią, udowadniając, że to duet idealny. MODIVO oferuje klientom dostęp do ponad 250 starannie wyselekcjonowanych marek modowych i ponad 80 tysięcy produktów w jednym miejscu. To najnowsze trendy, inspiracje ze świata mody, praktyczne porady stylizacyjne oraz przekrojowa oferta ubrań, butów i dodatków. Nieustannie dbając o innowację, rozwój, a także potrzeby klientów na jak najwyższym poziomie, MODIVO jako pierwsza marka w Polsce oferuje zupełnie nowe doświadczenie zakupowe i zabiera klientów do świata, w którym rzeczywistość spotyka najnowszą technologię. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak łatwe i przyjemne! Innowacyjny sklep MODIVO w warszawskiej Galerii Młociny to wyjątkowe miejsce, w którym zamiast sterty ubrań i wieszaków, znajdują się multimedialne ekrany i tablety, prezentujące aktualną ofertę. Służą one również do składania zamówień. W zakupach pomaga konsjeż, który pełni rolę doradcy w wyborze stylizacji. To zupełnie nowe doświadczenie zakupowe na najwyższym poziomie.


Zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie jeszcze mocniej motywuje nas do dalszych działań. Wciąż chcemy zaskakiwać i udowadniać, że polska marka może z powodzeniem odnosić sukcesy na rynkach zagranicznych. Już dziś MODIVO jest obecne w 13 krajach, a udział marki w przychodach grupy eobuwie.pl w całym 2020 roku wyniósł prawie 11%! To ogromny sukces, który planujemy kontynuować. Ten rok z pewnością przyniesie kolejne kreatywne wyzwania. Bądźcie z nami! W imieniu całego zespołu jeszcze raz serdecznie dziękuję za tą nagrodę. Pozdrawiam Czytelniczki i Redakcję Twojego Stylu!

Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy pozostałym laureatom.

Trendy & Porady:
Insta News