SZUKAJ

TOGOSHI – nowa marka na modowej mapie MODIVO!

Ponadczasowość, niebanalny styl, doskonała jakość i wygoda. Przedstawiamy nową markę obuwia na modowej mapie MODIVO i Eobuwie – TOGOSHI, która łączy wszystkie te wartości. Nazwa inspirowana jest japońską stacją metra, która znana jest z wysokiego komfortu podróży. Takie też są produkty Togoshi. Stanowią oryginalne połącznie nowoczesności z nutką modowego zacięcia. Wejdź do świata Togoshi razem z nami!

 

Marka stawia przede wszystkim na nowoczesną stylistykę i niebanalną paletę kolorystyczną. W ofercie marki znajduje się mnóstwo fantazyjnych sneakersów i oryginalnych trampek. Polski brand odpowiada w szczególności na potrzeby młodych konsumentów, którzy poszukują inspiracji w stylu streetwearowym i nie pozostają obojętni wobec najnowszych trendów. Togoshi to marka stworzona dla osób pragnących podkreślić swój unikalny charakter i osobowość dzięki wyjątkowym modelom obuwia.

 

 

Sneakersy/ Sneakersy

 

Sneakersy/ Sneakersy

 

Marka w swoich kolekcjach przemyca modowe nowości, ale nie pozostaje obojętna na klasyczne modele połączone z niebanalnymi elementami. Togoshi podkreśla istotę różnorodności w procesie kreacji ich produktów, „bo każdy z nas jest wyjątkowy”. Marka nie stawia twardych ram czasowych i elastycznie podchodzi do zmieniających się trendów.

 

 

Sneakersy/ Sneakersy

 

Oprócz szerokiego portfolio obuwia, marka w swojej ofercie posiada także akcesoria, tj. sportowe torebki, torby na siłownie czy plecaki.

 

Torebka shopper/ Torba na siłownie

 

 

Wszystkie produkty dostępne są online na MODIVO.pl lub w sklepie stacjonarnym w warszawskiej Galerii Młociny.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News