SZUKAJ

Buty do sukienki na wesele – jakie wybrać w 2022 roku?

Elegancka, a przy tym trendy sukienka dobrana na uroczystość zaślubin to jedno, ale jakie buty do sukienki na wesele warto wybrać w tym roku? Rok 2022 upłynie nam pod znakiem dopamine dressing, czyli energetyzującego sposobu ubierania. Warto więc postawić na kolorowe stylizacje z kolorowymi butami w pakiecie. Jeśli wolicie stonowane warianty, białe i złote buty będą tu najlepszym wyborem. Na jakie modele warto zwrócić szczególną uwagę? Te na platformie, kaczusce, z daleko wysuniętymi czubkami i w stylu retro. Zobacz modele butów, które już wkrótce podbiją weselne parkiety.

Inspiracji w kwestii butów do sukienki na wesele szukamy dla Ciebie na największych wybiegach zapowiadających kolekcje wiosna-lato 2022. Sprawdź poniżej!

Stephanie Cardinale-Corbis via Getty Images

Na wesele w 2022 roku śmiało możesz przywdziać tweedową sukienkę w stylu chanel. Ten wyjątkowo wdzięczny typ sukienek idealnie łączy się z lakierkami na kaczuszce, zakończonymi noskiem w szpic. Na wybiegu Chanel pojawiły się takie w czarnej wersji, ale nie bój się postawić tu też na mocniejszy kolor typu zieleń bottega czy fiolet.

Kristy Sparow via Getty Images

O co chodzi z całym tym ,,dopamine dressingiem”? O to, żeby dodawać sobie energii kolorowym ubiorem. Ta zasada sprawdza się też w ramach weselnych stylizacji. Nie obawiaj się postawić w ich kwestii na mocny, dominujący wręcz kolor i dopasuj do niego równie kolorowe buty, np. sandały na platformie.

Francois Durand via Getty Images

Geometryczne modele sukienek to dobry pomysł w kwestii stylizacji na wesele. Jakie buty do nich dobrać? W 2022 roku najbardziej trafionym wyborem będą tu sandały na platformie. I to nie byle jakiej, bo naprawdę wysokiej, tak jak na wybiegu u Saint Laurent.

Estrop via Getty Images

Odczarowujemy modę weselną. W 2022 roku cieszymy się postpandemiczną rzeczywistością i do weselnych sukienek zakładamy wygodne buty, które pozwolą nam się dobrze bawić przez całą noc. Paryżanki stawiają tu na baleriny, a my wybieramy eleganckie lakierowane mokasyny w szpic, zakładane do… wysokich skarpet czy podkolanówek. Zupełnie jak u Miu Miu.

Ikona wpisu: Kristy Sparow via Getty Images

Podobał się artykuł? Podziel się!
Trendy & Porady:
Insta News