SZUKAJ

Druga edycja warsztatów Power Dressing za nami! Zobacz, jak przebiegały

Za nami druga edycja warsztatów MODIVO x Power Dressing, bardzo ważnego dla nas projektu, mającego na celu aktywizowanie kobiet w biznesie i pomaganie im w kreowaniu własnego wizerunku. Dokładnie 21 października w studio Zamieszanie, w trakcie całodniowego spotkania odbyły się wykłady panelistek związanych z branżą mody oraz warsztaty ze stylizacji. Do udziału w zajęciach zaprosiliśmy nasze klientki, przedstawicieli mediów oraz influencerów. Zobacz, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień.

Power dressing to styl ubioru dodający kobietom siły w biznesie. W czasie naszych warsztatów zgłębiamy to zagadnienie i analizujemy je na przykładzie codziennych, realnych sytuacji.

Dokładamy wszelkich starań by panelistki zapraszane do udziału w warsztatach Power Dressing reprezentowały różne perspektywy spojrzenia na modę dodającą kobietom siły. Analizujemy ją wówczas wspólnie od strony historii, praktyki w biznesie, sztuki czy umiejętności stylizacyjnych. 

W czasie drugiej edycji naszych spotkań o historii damskiego garnituru opowiedziała znakomita dziennikarka modowa, Kara Becker. Jej inspirujący wykład podkreślił znaczenie kobiecego garnituru nie tylko w emancypacji kobiet, ale także jako symbol idei power dressing. 

Za kolejną część warsztatów odpowiadała stylistka Marta Siniło, która na praktycznych przykładach zgłębiła podstawy mody biznesowej. Wykorzystując swoje bogate doświadczenie w stylizacji zarekomendowała uniwersalne ubrania, które sprawdzają się w czasie oficjalnych spotkań czy publicznych wystąpień. Marta udzieliła też wskazówek jak wyrażać swoją osobowość poprzez modę biznesową, nakreślając różnice między modą codzienną a tą znajdującą zastosowanie w miejscu pracy. Jej wykład został wzbogacony o warsztaty ze stylizacji, w czasie których uczestniczki mogły wykorzystać zdobytą wiedzę.

Szkoleniowy moduł zamknął wykład Agnieszki Ciećwiecz – profesjonalnej konsultantki biznesowej, związanej na co dzień z projektem Her Impact. Agnieszka, dzieląc się swoim doświadczeniem, sprawnie nakreśliła realia obecnego rynku pracy, poruszając kwestie takie jak umiejętności poszukiwane przez pracodawców, budowanie skutecznego CV czy prowadzenie rekrutacji. Specjalistka wskazała też kilka rad na temat tego o czym nie mówić na rozmowach rekrutacyjnych, ale też jak epatować w takich sytuacjach pewnością siebie.

Po tym wykładzie przeszliśmy wspólnie do części Q&A, w czasie której stylistka Karolina Limbach rozmawiała z Olą Szol – dyrektor e-commerce i marketingu MODIVO.

Drugą edycję naszych warsztatów zamknął panel Q&A, podczas którego rozmawiały ze sobą stylistka Karolina Limbach i dyrektor e-commerce i marketingu MODIVO Ola Szol. Zarówno Karolina jak i Ola opowiedziały o swoich ścieżkach kariery, nakreślając historię drogi na sam szczyt, ale też wspominając o takich aspektach jak błędy, których warto unikać na ścieżce zawodowej, kreowanie swojego profesjonalnego wizerunku, zdobywanie pewności siebie, szukanie motywacji, ale też… realizowanie własnych marzeń i stawiania na siebie.

Już wkrótce kolejne edycje warsztatów Power Dressing organizowanych przez MODIVO. Śledźcie naszego Instagrama by być na bieżąco i w pierwszej kolejności dowiedzieć się o konkursie, w którym do wygrania będzie udział w tego typu kobiecym spotkaniu z moda biznesową.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Trendy & Porady:
Insta News