SZUKAJ

ELLE About Fashion – tej konferencji nie możesz przegapić. Patronem jest MODIVO!

14 czerwca ruszyła 2. edycja modowej konferencji magazynu ELLE. Oczywiście nie mogło zabraknąć MODIVO, które zostało jednym z patronów wydarzenia. Doświadczeni goście z branży fashion podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a profesjonalni styliści poprowadzą warsztaty z budowania wizerunku. Dowiedz się więcej!

Monika Kapłan, Marcin Świderek, Aleksandra Szol… − to nie jedyni goście, jacy zabiorą głos. Kogo jeszcze możesz posłuchać podczas ELLE About Fashion?

Jedyna taka konferencja! ELLE About Fashion

Wydarzenie, którego patronem jest MODIVO, odbędzie się w tym roku w modelu hybrydowym. Prelekcje online można zobaczyć na ELLE.pl (dostęp bezpłatny), zaś stacjonarnie zapraszamy na panel dyskusyjny oraz warsztaty z budowania wizerunku. Hasło, które przyświeca 2. edycji konferencji to: ELLE About Fashion – ELLE About Change. Wiąże się to ze zmianą, jaką spowodowała pandemia i koniecznością poszukiwania nowych, kreatywnych rozwiązań.

Jesteśmy świadkami przełomu w modzie, który odbywa się na wielu obszarach.

Marcin Świderek, p.o. redaktora naczelnego ELLE

ELLE About Fashion w wersji online

Od 14 do 19 czerwca publikowane będą materiały wideo oraz podcasty, które powstały we współpracy ze specjalistami z branży fashion. Obejrzysz je bezpłatnie i w dowolnym momencie na ELLE.pl. O czym będzie można posłuchać? Między innymi o skutecznym nawigowaniu kariery w modzie (rozmowa Mai Chitro z Kamilą Kończak) oraz samej przyszłości mody.

Aga Smektała, założycielka Ambasady Inspiracji, zmierzy się z pytaniem − Jak aktualnie konsumujemy produkty luksusowe?, a założycielki marki The Odder Side opowiedzą, jak wyglądają kulisy ekspansji polskiej marki na rynki zagraniczne. Dla fanów podcastów przewidziane są 3 odcinki specjalne, m.in. z trendwatcherką Sonią Przybył.

MODIVO w ELLE About Fashion

Jednym z gości wydarzenia będzie Aleksandra Szol, MODIVO E-commerce Director i pasjonatka mody. Już w piątek zdradzi Marcinowi Świderekowi, Dyrektorowi Działu Mody ELLE – jak wyglądają kulisy pracy w fashion e-commerce. A w duecie z Karoliną Limbach, stylistką ELLE ujawni sekrety powerdressingu. Trzymaj więc rękę na plusie i śledź na bieżąco przebieg konferencji ELLE About Fashion.

ELLE About Fashion w wersji offline

To jeszcze nie wszystko! Prócz podcastów i materiałów wideo, przewidziane są spotkania offline. 19 czerwca prowadzący i goście konferencji opuszczą Internet, aby spotkać się na otwartym i bezpłatnym panelu dyskusyjnym. Ikony polskiej branży fashion, w tym Sara Boruc i Alicja Werniewicz, opowiedzą o polskiej modzie i jej kondycji w Przystani Nowa Fala nad Wisłą w Warszawie.

Atrakcja specjalna – warsztat kreowania wizerunku

Wisienką na torcie całego wydarzenia są warsztaty z kreowania wizerunku. Odbędą się one w niedzielę 20 czerwca we wnętrzach hotelu Raffles Europejski Warsaw. W programie przewidziane są prelekcje ze świadomego budowania indywidualnego stylu oraz wspólny lunch z redakcją Magazynu ELLE oraz Aleksandrą Szol z MODIVO.

To jedyna atrakcja płatna. Bilety do nabycia na stronie Going >>>

Konferencja ELLE About Fashion jest adresowana do wszystkich pasjonatów mody oraz poszukiwaczy własnego stylu. To ogromna dawka wiedzy i moc inspiracji! Całą agendę znajdziesz TUTAJ. Zdecydowanie nie może Cię zabraknąć!

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News