SZUKAJ

Poznaj ubrania marki Guess zachowane w duchu power dressingu, które od 40 lat dodają kobietom mocy

Nie bez powodu partnerem autorskich warsztatów Modivo Power Dressing, które mają na celu uświadamiać kobiety, jaki ubiór może dodać im pewności siebie na wielu płaszczyznach, została marka Guess. Amerykański brand od 40 lat tworzy bowiem projekty, których głównym założeniem jest podkreślanie siły kobiecości. Dowiedz się, w jaki sposób marka Guess swoimi ubraniami stara się dodawać kobietom mocy i które z nich znana stylistka Marta Waluk zaprezentowała w ramach panelu dyskusyjnego o budowaniu kapsułowej garderoby w duchu power dressingu.

Power dressing to nie tylko męskie akcenty w damskiej garderobie. Marka Guess swoimi kolekcjami nieustannie udowadnia, że kobiece ubrania − łączące w sobie klasykę i styl glamour − eksponują pierwiastek kobiecości, który ma w sobie wielką moc i sprawczość.

Misja marki Guess – ekspozycja pierwiastka kobiecości w stylu glamour

Amerykańska marka Guess została założona przez wychowanych na południu Francji, ale pochodzących z Algierii czterech braci – Georges’a, Armanda, Paula i Maurice’a Marciano. Do Kalifornii przyjechali oni w 1977 roku i już 3 lata później powstała ich autorska marka, która w latach 80-90 była jedną z najpopularniejszych oferujących odzież jeansową, na nowo popularną w Stanach Zjednoczonych.

Dziś brand Guess kojarzymy raczej z nietuzinkową stylistyką, łączącą w sobie ponadczasową klasykę i styl glamour dzięki rozszerzeniu kolekcji o niezbędne elementy garderoby każdej kobiety.  Od 40 lat z powodzeniem realizuje swoją misję na rynku mody, spełniając marzenia kobiet o ubraniach i dodatkach, które eksponują pierwiastek kobiecości i dodają tym samym siły. Marka Guess tworzy tym samym swoją własną, oryginalną definicję kobiecego power dressingu.

Stylistka Marta Waluk wybiera ubrania marki Guess do „garderoby mocy”

Dokładnie 24 czerwca, w warszawskim Studiu Zachęta, odbyły się kameralne warsztaty Modivo Power Dressing, w ramach których warsztatowiczki oraz paneliści wspólnie zgłębiali tajniki pojęcia „ubioru mocy”. Jedną ze wspomnianych panelistek była znana, m.in. z radia i telewizji, stylistka Marta Waluk, która na konkretnych przykładach zaprezentowała must have’y kapsułowej garderoby, zachowanej w stylu power dressing.

Na liście jej niezbędników znalazły się ubrania marki Guess, które idealnie podkreślają nieprzemijającą klasykę i pierwiastek kobiecej siły. Marta Waluk jako najważniejsze elementy tego typu ubioru przedstawiła m.in.:

·         czarny, ponadczasowy garnitur damski;

·         klasyczny beżowy trencz;

·         białą, oversize’ową koszulę.

Kapsułowa garderoba mocy w stylu Guess

Co składa się na kapsułową, przemyślaną szafę, w której każdy element ma dodawać kobiecie poczucia siły, sprawczości i pewności siebie? Według marki Guess są to po prostu świetnie skrojone, z dobrej jakości materiałów, ponadczasowe ubrania, buty i dodatki, które z pierwiastka kobiecości czynią największy atut. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
Insta News