MODIVO DAYS -20%! Odbierz dodatkowy rabat na wybrane produkty topowych marek >>> Damskie Męskie Dziecięce 
SZUKAJ

Marka ONLY & SONS od teraz na MODIVO! Odkryj odzież męską najwyższej jakości

1 min.

Staranie wykonane, nieskomplikowane i dla każdego – takie właśnie są produkty skandynawskiej marki ONLY & SONS, która od teraz jest dostępna na MODIVO. Sami o sobie piszą, że jeans to ich korzenie, a indygo mają we krwi. Jaka jest historia tego brandu? Skąd pomysł na taką markę? I wreszcie – co znajdziemy w jej ofercie? O tym przeczytasz w poniższym tekście.

Miejska prostota w męskim wydaniu – to ID marki ONLY & SONS. Czym jeszcze wyróżnia się na tle innych?

MODIVO DAYS

ONLY & SONS to młoda i ambitna marka odzieży męskiej założona w 2013 roku w Skandynawii i osadzona w uniwersum dżinsu. Jak mówią twórcy brandu, podstawą jego działalności jest miejska moda w przystępnych, konkurencyjnych cenach, zawierająca produkty wysokiej jakości. Od początków istnienia, marka za cel stawia sobie zostanie liderem na rynku europejskim. Konsument ONLY & SONS to z kolei archetyp współczesnego człowieka – świadomego mody i wyróżniającego się swoim indywidualnym stylem. Jego wiek czy sposób bycia nie mają znaczenia, liczy się to, że za produkty wysokiej klasy nie musi on wcale płacić fortuny. 

Jeans na pierwszym planie, miejskie zacięcie, prostota, precyzja wykonania, nienachalny indywidualizm – to właśnie te cechy przychodzą na myśl, patrząc na produkty marki ONLY & SONS. Brand zakorzeniony na półkuli północnej i w kulturze skandynawskiej, inspirowany jest kreatywnymi środowiskami współczesnych metropolii, w których to rozwijają się subkultury miejskie, nadające miastom rytm. Rzeczy, które znajdziesz w ofercie marki ONLY & SONS to wyważony mix ponadczasowych i klasycznych, ale też ekscentrycznych i wymagających elementów garderoby. Ich produkty są zróżnicowane, ale zawsze są nieskomplikowane i starannie wykonane. 

Co konkretnie znajdziesz w ofercie marki ONLY & SONS dostępnej na MODIVO? Całą gamę męskich produktów o miejskim i nowoczesnym zacięciu, ale utrzymanych głównie w duchu prostoty i precyzji wykonania. Możesz przebierać między najwyższej jakości jeansowymi szortami i spodniami. Nie zabraknie także prostych koszulświetnej jakości T-shirtów (i tych dopasowanych i oversize’owych) czy smart-casualowych chinosówBasicowe bluzy i longsleevy, dresowe komplety i proste kurtki to stylowe uzupełnienie bogatego asortymentu skandynawskiego brandu. Które z tych rzeczy wybierzesz do swojej szafy?

Trendy & Porady:
Insta News